Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Dolcevita Електричен бокал

Photo
Video
-57%
Dolcevita Електричниот бокал ќе изгледа одлично во секоја кујна. Со својот капацитет од 1,7л и моќност од 1.850 - 2.200 W, многу брзо ќе ја зоврие водата. Бокалот лесно се вади од основата, за префинето чувство додека си подготвувате шолја чај.
Dolcevita Електричен бокал

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо
Dolcevita Електричниот бокал ќе изгледа одлично во секоја кујна. Со својот капацитет од 1,7л и моќност од 1.850 - 2.200 W, многу брзо ќе ја зоврие водата. Бокалот лесно се вади од основата, за префинето чувство додека си подготвувате шолја чај.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Dolcevita Електричниот бокал ќе изгледа одлично во секоја кујнa

Со својот капацитет од 1,7л и моќност од 1.850 - 2.200 W, многу брзо ќе ја зоврие водата. Бокалот лесно се вади од основата, за префинето чувство додека си подготвувате шолја чај.

Овој бокал, има сокриено дно каде се наоѓа греачот, па затоа, нема да имате проблеми со наталожување на бигор. Со цел безбедно користење, бокалот има автоматсо исклучување, заштита од загревање кога нема вода, безбедносен капак, светилка индикатор за работа и рачка која не се загрева. Бидејќи бокалот е безжичен може да се врти 360 степени во однос на основата, што го прави лесен за користење. Исто така, под базата има и посебен дел каде можете да го соберете кабелот од 70см.

Dolcevita Електричен бокал

Технички карактеристики:

 • Моќност: 1.850 - 2.200 W
 • Напон: 220-240V~ 50/60Hz
 • Стаклен сад со капацитет од 1.7л.
 • Филтер за бигор кој се вади и лесно се чисти
 • Автоматско исклучување за заштита од прегревање и загревање кога нема вода
 • Безжичен бокал кој се врти 360 степени во однос на основата
 • Надворешен индикатор за ниво на вода
 • Дел за кабел
Dolcevita Електричен бокал
Дополнителни информации

Технички карактеристики:

 • Моќност: 1.850 - 2.200 W
 • Напон: 220-240V~ 50/60Hz
 • Стаклен сад со капацитет од 1.7л.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star