Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

Joy Електричен бокал

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Delimano JOY Електричниот бокал ќе изгледа одлично во секоја кујна. Со својот капацитет од 1,7л и моќност од 2.200W, многу брзо ќе ја зоврие водата. Бокалот лесно се вади од основата, за префинето чувство додека си подготвувате шолја чај.

Joy Електричен бокал
1.590,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-556
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano JOY Електричниот бокал ќе изгледа одлично во секоја кујна. Со својот капацитет од 1,7л и моќност од 2.200W, многу брзо ќе ја зоврие водата. Бокалот лесно се вади од основата, за префинето чувство додека си подготвувате шолја чај.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Delimano JOY Електричниот бокал ќе изгледа одлично во секоја кујнa

Со својот капацитет од 1,7л и моќност од 2200W, многу брзо ќе ја зоврие водата. Бокалот лесно се вади од основата, за префинето чувство додека си подготвувате шолја чај.

Овој бокал, има сокриено дно каде се наоѓа греачот, па затоа, нема да имате проблеми со наталожување на бигор. Со цел безбедно користење, бокалот има автоматсо исклучување, заштита од загревање кога нема вода, безбедносен капак, светилка индикатор за работа и рачка која не се загрева. Бидејќи бокалот е безжичен може да се врти 360 степени во однос на основата, што го прави лесен за користење. Исто така, под базата има и посебен дел каде можете да го соберете кабелот од 70см.

  • Филтер за бигор кој се вади и лесно се чисти
  • Автоматско исклучување за заштита од прегревање и загревање кога нема вода
  • Безжичен бокал кој се врти 360 степени во однос на основата
  • Надворешен индикатор за ниво на вода
  • Дел за кабел

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Сашка

www.delimano.com.mk

Екстра производ
Елегантен и совршен , за многу брзо време топла вода за чај , убаво е што автоматски се исклучува кога нема вода , некогаш и го заборавам :)) па затоа е супер

1 производ(и)