Нема производи во вашата кошничка.

Летни десерти во боја

Симнете ја е-книгата, сосема бесплатно

"Летни десерти во боја"

Пополнете ја формата од десната страна и е-книгата ќе пристигне на вашата e-mail адреса. Симнете ја и уживајте во готвењето.

Дали подготвувате десерти и слатки само за Божиќ и во зимските месеци? Дали ги избегнувате овие деликатеси за време на летните месеци бидејќи сакате да поминувате повеќе време надвор? Или бидејќи печењето одзема време? Или можеби не сакате да го загревате домот додека печете во рерна? Пропуштате многу. Само помислете на сето сезонско свежо овошје кое можете да го користите во неверојатно вкусни торти со шлаг? Совршенство. И секако, ако го имате совршениот кујнски робот кој ќе ја заврши сета тешка работа за вас. Изберете рецепт по ваш вкус и уживајте во летото.

Сите бесплатни е-книги ќе ги најдете ТУКА!

Новиот ти за 21 ден!

Пополнете ги празните полиња.

Полињата обележани со ѕвездичка (*) се задолжителни!

* Задолжителни полиња