Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Air Fryer Master Апарат за готвење со рерна

Photo
Video
-19%

Откријте нов свет на готвење со Air Fryer Master. Оваа прекрасна иновација носи вкус и здравје на секоја трпеза. Air Fryer Master со рерна комбинира 8 различни програми за готвење. Пржете, пржете на воздух, печете и одмрзнете, само со еден апарат. Прецизната контрола на температурата ви гарантира совршени резултати при секоја употреба. Капацитет на садот 12 л.

Air Fryer Master Апарат за готвење со рерна

Редовна цена: 15.990,00 ден.


Специјална цена: 12.990,00 ден.

Од 10.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Откријте нов свет на готвење со Air Fryer Master. Оваа прекрасна иновација носи вкус и здравје на секоја трпеза. Air Fryer Master со рерна комбинира 8 различни програми за готвење. Пржете, пржете на воздух, печете и одмрзнете, само со еден апарат. Прецизната контрола на температурата ви гарантира совршени резултати при секоја употреба. Капацитет на садот 12 л.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во готвењето со Air Fryer Master со рерна

Со Air Fryer Master, готвењето не е само потреба, туку магично искуство без многу напор. Заборавете на мачните и долги подготовки. Придружете се на големото семејство во светот на здравото, лесно и вкусно готвење. Од едноставни закуски до врвни специјалитерт, Air Fryer Master ќе биде вашата десна рака во кујната.

Air Fryer Master Апарат за готвење со рерна

Технологија на топол воздух

Апаратот работи така што циркулира топол воздух, чија температура може да се прилагоди и се зголемува исклучително брзо. Погоден за пржење или печење разновиден зеленчук и месо. без непотребно додавање на штетно масло за готвење.

Air Fryer Master Апарат за готвење со рерна

Технички карактеристики и предности:

 • 8 програми за готвење,
 • Прозорец на вратата за следење на готвењето,
 • Додаток за раженчиња со фунција за ротирање,
 • 3 прилагодливи висини за готвење,
 • Функција за автоматско исклучување,
 • Капацитет 12л..
 • Моќност 2000 W.
 • Контрола на температурата 80-200 степени.
 • Заштита од прегревање.
 • Тајмер до 24 часа.
Air Fryer Master Апарат за готвење со рерна

Додатоци за дополнително кулинарско уживање

Додатоци кои ги добивате со Air Fryer Master:

 • Додаток за ротирање
 • Решетка
 • Додаток за раженчиња
 • Сад
Air Fryer Master Апарат за готвење со рерна

Чувајте го вашето здравје и живејте долго!

Готвењето без масло во вашата кујна симболизира посветеност на здрав начин на живот. Овој апарат не е само за обично готвење, тој е израз на љубовта што ја имате кон себе и вашите најблиски, овозможувајќи им да се грижат за своето здравје на најдобар можен начин.

Air Fryer Master Апарат за готвење со рерна
Дополнителни информации

Технички карактеристики и предности:

 • 8 програми за готвење,
 • Прозорец на вратата за следење на готвењето,
 • Додаток за раженчиња со фунција за ротирање,
 • 3 прилагодливи висини за готвење,
 • Функција за автоматско исклучување,
 • Капацитет 12л..
 • Моќност 2000 W.
 • Контрола на температурата 80-200 степени.
 • Заштита од прегревање.
 • Тајмер до 24 часа.
Технички карактеристики
Дополнителни информации 3 прилагодливи висини за готвење,
Функција за автоматско исклучување,
Капацитет 12л..
Моќност 2000 W.
Контрола на температурата 80-200 степени.
Заштита од прегревање.
Тајмер до 24 часа.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star