Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Joy Рачен миксер

Photo
Video

Delimano Joy рачниот миксер има 5 брзини, маталки од не'рѓосувачки челик и моќност од 150W.

Joy Рачен миксер
1.690,00 ден.
990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Delimano Joy рачниот миксер има 5 брзини, маталки од не'рѓосувачки челик и моќност од 150W.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Практичен миксер - неопходен во вашата кујна

Изматете јајца или тесто за торта до перфекција со Delimano Joy Рачниот миксер. Тој е мал и компактен, но доволно моќен за со него да ги изматите сите состојки.  

Delimano Joy Hand Mixer

5 различни брзини

На горниот дел од миксерот се наоѓа копчето со кое можете да одберете помеѓу петте брзини на миксерот. 

Delimano Joy Hand Mixer

Користете го за:

 • Delimano Joy Hand Mixer

  Тесто за палачинки

 • Delimano Joy Hand Mixer

  Чоколаден крем

 • Delimano Joy Hand Mixer

  Слатка павлака

 • Delimano Joy Hand Mixer

  Омлет

Маталки од не'рѓосувачки челик

Delimano Joy рачниот миксер го добивате со две маталки од не'рѓосувачки челик кои се мијат многу лесно: само извадете ги од основата на миксерот и ставете ги во машина за садови. 

Delimano Joy Hand Mixer

5 важни карактеристики на Delimano Joy рачниот миксер

 • Компактен за секојдневна употреба
 • Моќност 150W што води кон мала потрошувачка на енергија
 • Копче со безбедносен прекинувач корисен додека апаратот е во употреба
 • 5 брзини
 • Маталки од не'рѓосувачки челик
 • Delimano Joy Hand Mixer
Технички карактеристики
Дополнителни информации 150W
220-240V
Материјал не‘рѓосувачки челик

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Надица

www.delimano.com.mk

Супер
Го добивме на подарок , супер е 5 брзини стандар за употреба.

1 производ(и)

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.