Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

INGEMA s.r.o., Michalovce - partnerská predajňa

Информации за продавницата
Мапа
Прикажи ја продавницата на мапа
Сокриј ја мапата

Адреса:

Močarianska 3582/1 071 07 Michalovce

Тел: 056/ 381 32 41

Работно време

Po-Pi: 07:30 - 17:00

So: 08:00 - 12:00