Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Joy Рачен блендер

Photo
Video
-50%

Joy рачниот блендер е брз и едноставен за употреба. Тој е идеален за блендирање, мешање, матење и подготовка на пире. Сечилата се од не’рѓосувачки челик. Моќност: 200W.

Joy Рачен блендер

Редовна цена: 1.890,00 ден.


Специјална цена: 945,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Joy рачниот блендер е брз и едноставен за употреба. Тој е идеален за блендирање, мешање, матење и подготовка на пире. Сечилата се од не’рѓосувачки челик. Моќност: 200W.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Блендирајте, сечкајте, мелете или пасирајте со овој неверојатно компактен и ефикасен блендер.

Јачината на моторот е 200W со една фиксирана брзина. Delimano JOY рачниот блендер е едноставен за користење затоа што можете едноставно да го вметнете делот со сечилото во садот во кој се ставени состојките.

Копчето ON/OFF е меко на допир.

Предности:

 • Додатокот за блендирање е од не’рѓосувачки челик и се вади за едноставно чистење
 • Една фиксирана брзина
 • ON/OFF копче меко на допир
Дополнителни информации

Техничкки карактеристики:

 • Една фиксирана брзина
 • Напон: 220-240V
 • Моќност: 200W
 • Сечило од не'рѓосувачки челик
Технички карактеристики
Дополнителни информации 220-240V, 200W
Материјал не‘рѓосувачки челик
Тежина 0,46 kg

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Супер

www.delimano.com.mk

Мерсиха
Го добивме на подарок , супер е , со него матам јајца, тесто за палачинки , правам пире и обарен зеленчук за малата како каша, најпотребен апарат во кујната :))

1 производ(и)