Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Air Fryer Апарат за готвење, Rovus Пегла и Aloe Vera Перница

Photo
Video

Delimano Air Fryer STAR ја подготвува вашата омилена храна со докажаната технологија со топол воздух, правејќи ја крцкава и вкусна. Лесно и едноставно испеглајте ги сите ваши ткаенини со помош на оваа извонредно моќна пегла. Мека класична перница, полнета со Wellsleep® напредни микровлакна и збогатена со алое вера за да ја разгали вашата кожа и да ви помогне да заспиете.

Air Fryer Апарат за готвење, Rovus Пегла и Aloe Vera Перница
13.760,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Delimano Air Fryer STAR ја подготвува вашата омилена храна со докажаната технологија со топол воздух, правејќи ја крцкава и вкусна. Лесно и едноставно испеглајте ги сите ваши ткаенини со помош на оваа извонредно моќна пегла. Мека класична перница, полнета со Wellsleep® напредни микровлакна и збогатена со алое вера за да ја разгали вашата кожа и да ви помогне да заспиете.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Гответе на поздрав начин

Запознајте го Delimano Air Fryer STAR, прекрасен додаток за сечија кујна која се стреми кон поздрави, подобри оброци со помалку масти. Готвењето со топол воздух е една од најпопуларните методи за готвење, бидејќи со неа добивате крцкава, сочна и вкусна „пржена“ храна - исто како од фритеза, но, со малку или без воопшто масло, а сепак со задржување на истиот одличен вкус.

Delimano Air Fryer STAR

Лесно и едноставно испеглајте ги сите ткаенини

Со моќност од 2200 W која лесно може да се прилагоди на различни температури во зависност од видот на ткаенина за пеглање.

Благодарение на керамичката подлога, без тешкотии ќе ги испеглате и најгрубите ткаенини или пак меките кошули или постелнини.

Керамичка пегла

Класична перница со меки микровлакна

Dormeo Aloe Vera перницата е класична перница полнета со Wellsleep® напредни микровлакна и е неверојатно мека, благодарение на навлаката изработена од 100% меки микровлакна со алое вера финиш.

Dormeo Aloe Vera Pillow Classic II
Дополнителни информации

Технички информации:

Delimano Air Fryer Star - Апарат за готвење со топол воздух

 • Моќност: 1350 W
 • Волтажа: 220-240 V
 • Капацитет на кошницата: 3,5л
 • Дијаметар на долниот дел на кошницата: 19 см
 • Тајмер: 0-30 мин
 • Прилагодлива температура: 80-200 °C
 • Димензии на производот: 33.4 x 26.5 x 30.5 см

Rovus Керамичка пегла

 • Прилагодлива температура
 • Контрола за променливо ниво на пареа
 • Заштита од прегревање
 • Светло индикатор
 • Напон: 220-240V, 50/60Hz
 • Моќност: 2200 W
 • Функции: Суво пеглање / Пареа / Комбинирано / Прскање / Само-чистење
 • Капацитет на садот за вода: 300 мл.
 • Димензии на подлогата за пеглање: 22.9 x 12.1 см.
 • Должина на кабелот: 1.9 м.
 • Керамичка подлога
 • Дополнителни функции: против бигор и против протекување
 • Боја: сива/розева-златна

Dormeo Aloe Vera Класична перница

 • Материјал: Wellsleep® напредни микровлакна
 • Лесна за одржување и хигиенска
 • Перницата се пере на 40°C
 • Димензија 50х70см

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star