Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Air Fryer Prime Апарат за готвење

Photo
Video
-13%

Air Fryer Prime Апаратот за готвење ви овозможува да приготвувате голем број на јадења без масло. Корпата има капацитет 4,4л., тајмер за готвење до 60 минути и контрола на температурата од 80 до 200 степени. Исто така, корпата има нелеплива облога и многу лесно се чисти. Овие карактеристики го олеснуваат готвењето и овозможуваат правилна и здрава исхрана!

Air Fryer Prime Апарат за готвење

Редовна цена: 6.290,00 ден.


Специјална цена: 5.490,00 ден.

Од 4.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Air Fryer Prime Апаратот за готвење ви овозможува да приготвувате голем број на јадења без масло. Корпата има капацитет 4,4л., тајмер за готвење до 60 минути и контрола на температурата од 80 до 200 степени. Исто така, корпата има нелеплива облога и многу лесно се чисти. Овие карактеристики го олеснуваат готвењето и овозможуваат правилна и здрава исхрана!

Дознајте повеќе
Детали за производот

Елеганција, вкус и здравје

Со Air Fryer Prime Апаратот, здравото готвење никогаш не било толку лесно и едноставно. Користете ја прецизната контрола на температурата и тајмерот за да создадете вкусни оброци без напор. Чистење? Сите делови се безбедни за миење во машина за садови. Од семејни оброци па се до собири со пријателите, Air Fryer Prime Апаратот за готвење е ваш сигурен придружник на секој настан. Откријте го задоволството од готвењето со овој апарат кој не само што ги подобрува вкусовите, туку и го чува здравјето на вас и вашите најблиски!

Air Fryer Prime Апарат за готвење

Здраво готвење.

Во моменти кога здравјето и вкусот се во центарот на вниманието, Air Fryer Prime Апаратот за готвење без масло поттикнува поздрав начин на живот. Овој апарат нуди лесен метод за подготовка на вкусна и крцкава храна без користење масло. Комбинацијата на напредна технологија и софистициран дизајн, го прави Air Fryer Prime Апаратот за готвење, неопходен дел од сечија кујна.

 

Што може да подготвувате со Air Fryer Prime?

Подгответе најразновидни оброци за Вас и вашите најмили. Можете да подготвите стек, јајца, компири, пилешко, печива, предјадења и други јадења со многу малку или воопшто без масло.

 

Висока температура, за крцкава храна

Циклонската циркулација на супер топол воздух предизвикува храната да се готви рамномерно и да биде крцкава однадвор и сочна одвнатре. Другата добра работа е што овој апарат се загрева побрзо од обичните рерни. Можете да ја поставите температурата од 80 до 200 °C

Air Fryer Prime Апарат за готвење

Чувајте го вашето здравје и живејте долго!

Готвењето без масло во вашата кујна симболизира посветеност на здрав начин на живот. Овој апарат не е само за обично готвење, тој е израз на љубовта што ја имате кон себе и вашите најблиски, овозможувајќи им да се грижат за своето здравје на најдобар можен начин.

Технички карактеристики:

 • Моќност: 1180-1400W
 • Напон: 220-240V, 50/60Hz
 • Вкупен капацитет: 4,4л.
 • Температурен ранг: 80-200 °C
 • Тајмер: 1-60 мин.
 • Заштита од прегревање.
Дополнителни информации

Технички карактеристики:

 • Моќност: 1180-1400W
 • Напон: 220-240V, 50/60Hz
 • Вкупен капацитет: 4,4л.
 • Температурен ранг: 80-200 °C
 • Тајмер: 1-60 мин.
 • Заштита од прегревање.
Технички карактеристики
Дополнителни информации капацитет: 4,4л.
моќност: 1180 - 1400 W

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star