Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Air Fryer Supreme Апарат за готвење

Photo
Video
-11%

Создадете вкусни оброци со дури до 80% помалку маснотии. Air Fryer Supreme Апаратот за готвење има капацитет од 6,3 л. и тајмер за користење до 60 мин. Рецептите кои отсекогаш сте сакале да ги приготвите, сега ќе бидат готови за многу пократко време. Корпата има нелеплива обвивка и лесно се чисти. Заштедете време, енергија и пари со Air Fryer Supreme Апаратот за готвење.

Air Fryer Supreme Апарат за готвење

Редовна цена: 8.990,00 ден.


Специјална цена: 7.990,00 ден.

Од 6.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Stock: 7
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Создадете вкусни оброци со дури до 80% помалку маснотии. Air Fryer Supreme Апаратот за готвење има капацитет од 6,3 л. и тајмер за користење до 60 мин. Рецептите кои отсекогаш сте сакале да ги приготвите, сега ќе бидат готови за многу пократко време. Корпата има нелеплива обвивка и лесно се чисти. Заштедете време, енергија и пари со Air Fryer Supreme Апаратот за готвење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Елеганција, вкус и здравје

Air Fryer Supreme Апарат за готвење, претставува одраз на луксуз, здравје и исклучителен вкус. Дизајнот на Air Fryer Supreme има дискретна елеганција и врвен квалитет врз основа на светските трендови. Со најновата генерација на Air Fryer Апаратот, можете да подготвувате здрави оброци со дури до 80% помалку масло. Вистинска револуција во здравото готвење.

Air Fryer Supreme Апарат за готвење

Технологија на топол воздух

Апаратот работи така што циркулира топол воздух, чија температура може да се прилагоди и се зголемува исклучително брзо. Погоден за пржење или печење разновиден зеленчук и месо, без прекумерна употреба на штетно масло како кај стандардните фритези.

Air Fryer Supreme Апарат за готвење

Дизајн кој одговара на секоја кујна

Еден од посебните елементи на овој апарат е LED дисплејот кој помага во контролата на времето и температурата. Овој уред е идеален за сите кои сакаат да уживаат во вкусна храна без да се грижат за несаканите ефекти кои доаѓаат како кај пржената храна.

Air Fryer Supreme Апарат за готвење

Храната не се лепи, корпата лесно се чисти

Корпата и садот имаат нелеплива обвивка, така што храната не се лепи на површината. На овој начин тие лесно се чистат. Исто така, корпата и садот што може да се отстранат и да се мијат во машина за садови.

Air Fryer Supreme Апарат за готвење

Чувајте го вашето здравје и здравјето на вашите најмили

Готвењето без масло во вашата кујна симболизира посветеност на здрав начин на живот. Овој апарат не е само за обично готвење, тој е израз на љубовта што ја имате кон себе и вашите најблиски, овозможувајќи им да се грижат за своето здравје на најдобар можен начин.

Air Fryer Supreme Апарат за готвење
Технички карактеристики
Дополнителни информации капацитет: 6,3 л.
моќност: 1300 W

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star