Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Chop Express XXL Рачен сечко

Photo
Video
-30%

Со Brava Chop Express XXL сечкото можете да сечкате зеленчук, овошје, јатки или чоколадо. Тој е рачен сечко и е едноставен за употреба без струја или батерии. Само ставете ги состојките во садот, затворете го капакот и повлечете ја рачката. Додатокот за сечкање има дури 5 ножеви. Капацитет на садот е 500 мл. Едноставен за чистење.

Chop Express XXL Рачен сечко

Редовна цена: 1.580,00 ден.


Специјална цена: 1.100,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Со Brava Chop Express XXL сечкото можете да сечкате зеленчук, овошје, јатки или чоколадо. Тој е рачен сечко и е едноставен за употреба без струја или батерии. Само ставете ги состојките во садот, затворете го капакот и повлечете ја рачката. Додатокот за сечкање има дури 5 ножеви. Капацитет на садот е 500 мл. Едноставен за чистење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Подгответе ги оброците полесно со новиот сечко Brava Chop Express XXL.

Исечете големи парчиња овошје, зеленчук, ореви, чоколадо и многу други состојки со само неколку повлекувања! Ова е едноставен производ кој не работи ниту на струја ниту на батерии и е одличен за сите типови кујни, па дури и за патување или кампување. Тој е компактен и лесен за користење, па едноставно го носите со себе каде и да патувате.

Delimano Brava Chop Express XXL V1

Сечкајте било каде и било кога

Само ставете ги состојките во садот, завртете и заклучете го капакот и повлечете ја лентата за да ги завртите сечилата. Сето ова се завршува за неколку секунди, со речиси воопшто да не вложите напор.

Delimano Brava Chop Express XXL V1

Сечилото е надоградено со дополнителен комплет на сечила

Со едно повлекување, ножевите се завртуваат околу нивната оска 8 пати. Ако има 5 сечила, состојките се сечат 40 пати, со само едно повлекување на лентата! Ако се направи споредба, кај помалата верзија на Brava Chop Express тој број изнесува 24 пати.

Delimano Brava Chop Express XXL V1

Лесно како 1-2-3

е користи за процесирање на: овошје, зеленчук, ореви, зачини, кромид, лук, салата, подготовка на доматно пире, песто, пире, сос, преливи...

 • Delimano Brava Chop Express XXL V1

  На коцки

 • Delimano Brava Chop Express XXL V1

  Сечка

 • Delimano Brava Chop Express XXL V1

  Пасира

Лесно одржување и чистење

Се чисти многу лесно. Едноставно да се исплакне под вода по употреба и да се  измие со сјај.

Delimano Brava Chop Express XXL V1

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star