Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Dolcevita Ultimate Сет Кујнски ножеви

Photo
Video
-37%
Извонреден 8-делен сет ножеви, неопходен за сечија кујна. Изработени од не'рѓосувачки челик и нелеплива облога од титаниум со ергономски рачки.
Dolcevita Ultimate Сет Кујнски ножеви

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.890,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо
Извонреден 8-делен сет ножеви, неопходен за сечија кујна. Изработени од не'рѓосувачки челик и нелеплива облога од титаниум со ергономски рачки.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Совршен сет ножеви за сите ваши потреби во кујната

Во денешно време кога изборот на ножеви е толку голем, овој сет ножеви ќе ви овозможи сè што ви е потребно во кујната. Со челичните сечила со високи перформанси, овие ножеви се исклучиво остри и издржливи. Без разлика дали сакате да исечете тенки кришки леб или пак да излупите овошје и зеленчук, овој сет ножеви ќе ја олесни секоја задача.

Dolcevita Ultimate Сет Кујнски ножеви

Сетот се состои од:

 1. Готварски нож 20 см.
 2. Нож за леб 20 см.
 3. Нож за сечење 20 см.
 4. Универзален нож 12.5 см.
 5. Нож за лупење 9 см.
 6. Кујнси ножици
 7. Држач
Dolcevita Ultimate Сет Кујнски ножеви
Дополнителни информации
 • високо квалитетен, нелеплив и не`рѓосувачки челик,
 • модерен и стилски дизајн,
 • извонредно остри,
 • удобни и безбедни за користење со ергономска обликувани рачки,
 • сецкање, дробење, засекување, лупење...
 • aтрактивен и безбеден држач.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star