Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Joy Тостер за лепчиња

Photo
Video
1+1

Уживајте во совршено испечено лепче според вашите желби, благодарение на Delimano JOY Тостерот. Достапни се 7 нивоа на печење. Неговиот дизајн ви овозможува да го надгледувате печењето на лепчето и лесно и безбедно вадење.

Специјална понуда! Нарачајте еден и ќе добиете уште еден на ПОДАРОК!
Понудата важи уште
Joy Тостер за лепчиња
1.980,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Уживајте во совршено испечено лепче според вашите желби, благодарение на Delimano JOY Тостерот. Достапни се 7 нивоа на печење. Неговиот дизајн ви овозможува да го надгледувате печењето на лепчето и лесно и безбедно вадење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во совршено испечено лепче според вашите желби, благодарение на Delimano Joy Тостерот. Достапни се 7 нивоа на печење.

Неговиот дизајн ви овозможува да го надгледувате печењето на лепчето и лесно и безбедно вадење. Тостерот има и рачка за подигнување на лепчето, па така, уште полесно ќе го извадите. Исто така, има е оддел за трошки, кој лесно се вади и чисти. 

Функции:

 • Одмрзнување
 • Загревање
 • Откажување
 • 7 нивоа на температура
 • 750W
 • 220-240V 50/60Hz

Предности:

 • Тостер за 2 кришки леб – совршен за подготвување појадок само за вас или за целото семејство
 • Функција за центрирање - за да подготвувате лепче, подеднакво испечен од двете страни
 • Оддел за трошки - трошките кои ќе паднат од кришките леб, брзо ќе ги исчистите благодарение на делот кој лесно се вади и се чисти
 • Рачка за подигнување - без грижа дека ќе се изгорите, благодарение на оваа рачка, лесно ќе ги извадите сите помали парчиња леб
 • Одмрзнување/Загревање/Откажување
 • Дел за кабелот - во долниот дел на тостерот има специјално дизајниран простор каде можете да го ставите кабелот
 • Висококвалитетни материјали – куќиштето е изработено од висококвалитетна пластика, па така, надворешниот дел нема да се загрее додека работи тостерот

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Васка

www.delimano.com.mk

ТОП
Го купив веднаш штом испадна, најубавите печени лепчиња со вашиот производ на Делимано :)) ))Секое утро се подготвуваат за доручек и моите деца ги обожаваат

1 производ(и)