Нема производи во вашата кошничка.

Делимано готви лесно за вас!

Делимано готви лесно за вас! - Придружете им се на милионите задоволни корисници.

Придружете им се на милионите задоволни корисници.

до -50%
 
[banner_timer]
 

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Super Mega Сет садови за готвење

Photo
Video

Внимателно дизајниран сет кој ќе ги задоволи сите вашите потреби за готвење. Исклучиво издржливи, отпорни на гребаници, лесно се чистат и храната е подготвена на здрав начин. Овој сет содржи:: 2 x Лонци за готвење (20 см. & 24см.), 2 x Тави за пржење (24 см. & 28см.), Тава за палачинки (24 см.), Округла тава (28 см.), 2 x Садови за сос (16 см.), 2 x Стаклени капаци (28 см.).

Super Mega Сет садови за готвење
16.900,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-556
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Внимателно дизајниран сет кој ќе ги задоволи сите вашите потреби за готвење. Исклучиво издржливи, отпорни на гребаници, лесно се чистат и храната е подготвена на здрав начин. Овој сет содржи:: 2 x Лонци за готвење (20 см. & 24см.), 2 x Тави за пржење (24 см. & 28см.), Тава за палачинки (24 см.), Округла тава (28 см.), 2 x Садови за сос (16 см.), 2 x Стаклени капаци (28 см.).

Дознајте повеќе
Детали за производот

Совршена комбинација на традиционални и модерни материјали

Садови за готвење кои ги заслужувате

Милиони корисници веќе се задоволни од елегантниот изглед и перформансите на садовите за готвење Stone Legend. Изработени од 8 слоеви на внимателно одбрани и тестирани материјали кои се надополнуваат еден со друг за да го донесат најздравиот начин на готвење во вашата кујна.

Надворешни слоеви од емајл и јадро од ECO емајлиран челик се грижат за нивната долготрајност и рамномено распоредување на топлината:

Внатрешните PPG QuanTanium™ слоеви ги надополнуваат надворешните слоеви и јадрото за да обезбедат издржливост, квалитет и до 10 пати подолготрајни нелепливи својства.

Најздрав начин на готвење во вашата кујна.

Задржете повеќе хранливи материи и штедете енергија додека готвите побрзо и поефикасно благодарение на јадрото од јаглероден челик.

Емајлот е хигиенски, отпорен и издржлив материјал кој се смета за еден од најздравите материјали за готвење.

Додадените честички од титаниум ја зајакнуваат облогата и го продолжуваат животниот век на садовите за готвење.

Уживајте во поавтентичниот вкус, овозможен со додадените честички од вистински камен.

Сет садови за готвење кои ги задоволуваат сите потреби во кујната

Овој сет се состои од сите неопходни садови за готвење со кои Вашата кујна ќе блесне вополн сјај, а вие ќе готвите како вистински професионалец.

Super Mega Сетот се состои од:

 • Лонец (20 см.)
 • Лонец (24 см.)
 • Округла тава (28 см.)
 • Тава за пржење (24 см.)
 • Тава за пржење (28 см.)
 • Тава за палачинки (24 см.)
 • Сад за сос (16 см.)
 • Сад за сос (16 см.)
 • Стаклен капак (28 см.)
 • Стаклен капак (28 см.)
Дополнителни информации
 • Лонец (20 см.)
 • Лонец (24 см.)
 • Округла тава (28 см.)
 • Тава за пржење (24 см.)
 • Тава за пржење (28 см.)
 • Тава за палачинки (24 см.)
 • Сад за сос (16 см.)
 • Сад за сос (16 см.)
 • Стаклен капак (28 см.)
 • Стаклен капак (28 см.)

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star