Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Славиме и подаруваме!

  Славиме и подаруваме!

  Делимано слави 11 години. Специјална понуда со попусти до 60% и многу награди!

  Изберете, нарачајте, и ве чекаат многу роденденски подароци токму Вас!

  Славиме и подаруваме!

  Славиме и подаруваме!

  Изберете, нарачајте, и ве чекаат многу роденденски подароци!

 • Green Planet Округла тава
  подарок

  Green Planet Округла тава

  Green Planet Округлата тава е дел од новата еколошка линија изработена од 100% рециклиран алуминиум.

  Специјална понуда со ПОПУСТ и ПОДАРОК.

  Редовна цена: 2.490,00 ден.

  Специјална цена: 1.990,00 ден.

  Green Planet Округла тава
  подарок

  Green Planet Округла тава

  Green Planet Округлата тава е дел од новата еколошка линија.

 • JOY Апарат за палачинки
  -21%

  JOY Апарат за палачинки

  Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло.

  Изненадете ги саканите со совршени палачинки за појадок, ручек или вечера.

  Редовна цена: 1.890,00 ден.

  Специјална цена: 1.490,00 ден.

  JOY Апарат за палачинки
  -21%

  JOY Апарат за палачинки

  Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло

 • Делимано Про Кујнски робот
  -19%

  Делимано Про Кујнски робот

  Ви го претставуваме новиот подобрен Делимано Кујнски робот Про!

  Сега достапен во ограничено издание.

  Редовна цена: 7.990,00 ден.

  Специјална цена: 6.490,00 ден.

  Делимано Про Кујнски робот
  -19%

  Делимано Про Кујнски робот

  Сега уште помоќен - компактен апарат со голем потенцијал.

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе 

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ НА DELIMANO Heating Faucet Instant Pro - Проточен бојлер