Нема производи во вашата кошничка.

 • Black Friday во лето

  Black Friday во лето

  Високите температури ни носат големи попусти!

  Специјални понуди само за нашите најверни Клуб 5* купувачи.

  Black Friday во лето со ПОПУСТИ до 75%

  Black Friday во лето

  Black Friday во лето

  Специјални понуди само за нашите најверни Клуб 5* купувачи.

 • Air Fryer Pro Апарат за готвење
  -15%

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Подгответе вкусни, крцкави оброци во кои ќе уживате.

  Изберете го Air Fryer Pro, сосема нов и подобрен апарат за готвење со топол воздух.

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.240,00 ден.

  Air Fryer Pro Апарат за готвење
  -15%

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Подгответе вкусни и крцкави оброци во кои ќе уживате секој ден.

 • Green Planet Округла тава

  Green Planet Округла тава

  Green Planet Округлата тава е дел од новата еколошка линија на Delimano изработена од 100% рециклиран алуминиум.

  Вашата цена: 2.490,00 ден.

  Green Planet Округла тава

  Green Planet Округла тава

  Green Planet Округлата тава е дел од новата еколошка линија.

 • JOY Апарат за палачинки

  JOY Апарат за палачинки

  Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло.

  Изненадете ги саканите со совршени палачинки за појадок, ручек или вечера.

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  JOY Апарат за палачинки

  JOY Апарат за палачинки

  Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло

 • JOY Апарат за еспресо
  ново

  JOY Апарат за еспресо

  Нема ништо поубаво од шолја свежо кафе.

  JOY Апарат за еспресо
  ново

  JOY Апарат за еспресо

  Разбудете се со шолја свежо кафе со помош на Delimano.

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе 

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ НА DELIMANO Heating Faucet Instant Pro - Проточен бојлер