Нема производи во вашата кошничка.

 • Delimano JOY денови
  до -30%

  Delimano JOY денови

  Уживајте во готвењето со Delimano JOY производите!

  Одберете го вашиот омилен производ и гответе со задоволство.

  До 30% ПОПУСТ на JOY производите.

  Delimano JOY денови
  до -30%

  Delimano JOY денови

  Уживајте во готвењето со Delimano JOY производите!

 • Green Planet Округла тава
  -40%

  Green Planet Округла тава

  Green Planet Округлата тава е дел од новата еколошка линија на Delimano изработена од 100% рециклиран алуминиум.

  Редовна цена: 2.490,00 ден.

  Специјална цена: 1.490,00 ден.

  Green Planet Округла тава
  -40%

  Green Planet Округла тава

  Green Planet Округлата тава е дел од новата еколошка линија.

 • JOY Апарат за палачинки
  -21%

  JOY Апарат за палачинки

  Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло.

  Изненадете ги саканите со совршени палачинки за појадок, ручек или вечера.

  Редовна цена: 1.890,00 ден.

  Специјална цена: 1.490,00 ден.

  JOY Апарат за палачинки
  -21%

  JOY Апарат за палачинки

  Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло

 • НОВ Nutribullet 3-делен сет со црна боја
  -40%

  НОВ Nutribullet 3-делен сет со црна боја

  Најпопуларниот Nutribullet, сега е повторно достапен за вас, и тоа во црна боја!

  Подгответе го вашиот омилен шејк и добијте пијалок полн со витамини.

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 2.990,00 ден.

  НОВ Nutribullet 3-делен сет со црна боја
  -40%

  НОВ Nutribullet 3-делен сет со црна боја

  Nutribullet сега е повторно достапен, и тоа во НОВА, црна боја!

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе 

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ НА DELIMANO Heating Faucet Instant Pro - Проточен бојлер