Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Прославете го Велигден во полн сјај
  до -50%

  Прославете го Велигден во полн сјај

  Подгответе ја трпезата со многу возбуда, со помош на нашите производите. Големи попусти токму за Велигден!

  Искористете дури до 50% ПОПУСТ!

  Прославете го Велигден во полн сјај
  до -50%

  Прославете го Велигден во полн сјај

  Подгответе ја трпезата со љубов, со помош на нашите производите.

 • Green Planet Округла тава
  -20%

  Green Planet Округла тава

  Green Planet Округлата тава е дел од новата еколошка линија на Delimano изработена од 100% рециклиран алуминиум.

  Специјална понуда со 20% ПОПУСТ!

  Редовна цена: 2.490,00 ден.

  Специјална цена: 1.990,00 ден.

  Green Planet Округла тава
  -20%

  Green Planet Округла тава

  Green Planet Округлата тава е дел од новата еколошка линија.

 • JOY Апарат за палачинки
  ново

  JOY Апарат за палачинки

  Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло.

  Изненадете ги саканите со совршени палачинки за појадок, ручек или вечера.

  Редовна цена: 1.890,00 ден.

  JOY Апарат за палачинки
  ново

  JOY Апарат за палачинки

  Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло

 • Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Подгответе вкусни, крцкави оброци во кои ќе уживате.

  Изберете го Air Fryer Pro, сосема нов и подобрен апарат за готвење со топол воздух.

  Oд: 4.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 4.490,00 ден.

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Подгответе вкусни и крцкави оброци во кои ќе уживате секој ден.

 • Нова линија - Green Planet
  ново

  Нова линија - Green Planet

  Изработени од 100% рециклиран алуминиум!

  Нова линија - Green Planet
  ново

  Нова линија - Green Planet

  Нова линија садови за готвење Green Planet од Delimano.

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе 

Нашите продавници работат до 19 ч.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ НА DELIMANO Heating Faucet Instant Pro - Проточен бојлер