Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Late Night Shopping со ПОПУСТИ на сѐ

  Late Night Shopping со ПОПУСТИ на сѐ

  На нашата веб страница, само денес среда 30.09, од 18 до 06 часот, добивате најмалку 10% ПОПУСТ.

  *Попустот се пресметува во вашата кошничка.

  Late Night Shopping со ПОПУСТИ на сѐ

  Late Night Shopping со ПОПУСТИ на сѐ

  Само денес 30.09, од 18 до 06 часот, добивате најмалку 10% ПОПУСТ.

 • JOY Апарат за леб
  -14%

  JOY Апарат за леб

  Сега можете да уживате во свежо испечен леб во вашиот дом, со Delimano JOY Апаратот за леб.

  Специјална понуда со ПОПУСТ, само до 4.10!

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 5.990,00 ден.

  JOY Апарат за леб
  -14%

  JOY Апарат за леб

  Сега можете да уживате во свежо испечен леб во вашиот дом.

 • JOY Електрично ѓезве
  -30%

  JOY Електрично ѓезве

  Подгответе кафе или загрејте вода за чај за миг. Практично електрично ѓезве за брзо зовривање на водата.

  Специјална понуда со ПОПУСТ, само до 4.10!

  Редовна цена: 1.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.390,00 ден.

  JOY Електрично ѓезве
  -30%

  JOY Електрично ѓезве

  Подгответе кафе или загрејте вода за чај за миг.

 • FiveStar Legend Тава за палачинки
  -39%

  FiveStar Legend Тава за палачинки

  Сега можете да подготвите совршени палачинки или омлети со Delimano FiveStar Legend Тавата за пржење од 24см.

  Специјална понуда со ПОПУСТ, до 4.10!

  Редовна цена: 1.290,00 ден.

  Специјална цена: 790,00 ден.

   FiveStar Legend Тава за палачинки
  -39%

  FiveStar Legend Тава за палачинки

  Сега можете да подготвите совршени палачинки или омлети.

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе