Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

RED FRIDAY - Не чекајте Black...тука е Red Friday со попусти дури до 70%!

RED FRIDAY - Не чекајте Black...тука е Red Friday со попусти дури до 70%!

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • FiveStar Legend Округла тава 26см.
  -37%

  FiveStar Legend Округла тава 26см.

  Варете, печете, јадете и повторете! Гответе поефикасно и поздраво од било кога.

  FiveStar Legend Округла тава 26см. сега за само 1.190 ден.

  Редовна цена: 1.890,00 ден.

  Специјална цена: 1.190,00 ден.

  FiveStar Legend Округла тава 26см.
  -37%

  FiveStar Legend Округла тава 26см.

  Гответе поефикасно и поздраво со FiveStar Legend Округлата тава.

 • Fivestar Legend Daily 4-делен сет
  -30%

  Fivestar Legend Daily 4-делен сет

  Овој сет ги содржи трите најкористени тави: тава за пржење, сад за сос и округла тава.

  Дополнително, добивате и Рачен сечко како подарок.

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 3.490,00 ден.

  Fivestar Legend Daily 4-делен сет
  -30%

  Fivestar Legend Daily 4-делен сет

  Тава за пржење, сад за сос, округла тава и Рачен сечко како подарок.

 • Делимано Мултипрактик 7 во1
  -57%

  Делимано Мултипрактик 7 во1

  Мултипрактик 7во1 е комбинација од производи кои можете да ги користите за различни потреби во кујната.

  Сечка, меси, цеди, ренда, сече, меле, мати.

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 2.990,00 ден.

  Делимано Мултипрактик 7 во1
  -57%

  Делимано Мултипрактик 7 во1

  Сечка, меси, цеди, ренда, сече, меле, мати.

 • Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух

  Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух

  Подгответе ги вашите омилени оброци на здрав начин - заменете го врелото масло со топол воздух и задржете го вкусот на пржена храна

  Oд: 4.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 4.490,00 ден.

  Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух

  Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух

  Заменете го маслото со топол воздух и задржете го природниот вкус.

 • Multifresh Вакум блендер
  ново

  Multifresh Вакум блендер

  Повеќе витамини, повеќе здравје!

  Multifresh Вакум блендер
  ново

  Multifresh Вакум блендер

  Револуција во блендирањето - повеќе витамини, повеќе здравје!

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

Рецензии од купувачи:

Видено на ТВ

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе