Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Подобрете го имунитетот
  -50%

  Подобрете го имунитетот

  Ние се грижиме за Вашето здравје! Почнете да се храните здраво и подобрете го Вашиот имунитет со MultiFresh!

  Специјална понуда со ПОПУСТ!

  Редовна цена: 9.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.990,00 ден.

  Подобрете го имунитетот
  -50%

  Подобрете го имунитетот

  Револуција во блендирањето - повеќе витамини, повеќе здравје!

 • Air Fryer Апарат со бела боја
  најдобра цена

  Air Fryer Апарат со бела боја

  Подгответе ги вашите омилени оброци на здрав начин - заменете го врелото масло со топол воздух.

  Сега достапен со бисерно бела боја.

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.030,00 ден.

  Air Fryer Апарат со бела боја
  најдобра цена

  Air Fryer Апарат со бела боја

  Заменете го маслото со топол воздух и задржете го природниот вкус.

 • JOY Апарат за леб
  -14%

  JOY Апарат за леб

  Сега можете да уживате во свежо испечен леб во вашиот дом, со Delimano JOY Апаратот за леб.

  Специјална понуда со ПОПУСТ!

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 5.990,00 ден.

  JOY Апарат за леб
  -14%

  JOY Апарат за леб

  Сега можете да уживате во свежо испечен леб во вашиот дом.

 • Joy Chopper 3 во 1 Кујнски сечко
  -50%

  Joy Chopper 3 во 1 Кујнски сечко

  Моќен сечко за секојдневна употреба во кујната

  Може да се користи за голем број на задачи во кујната - сечкање, мелење, матење па дури и складирање.

  Редовна цена: 1.780,00 ден.

  Специјална цена: 890,00 ден.

  Joy Chopper 3 во 1 Кујнски сечко
  -50%

  Joy Chopper 3 во 1 Кујнски сечко

  Мал но моќен сечко за секојдневна употреба во кујната

 • Mini Maxi Сет за 1.490 ден.
  -42%

  Mini Maxi Сет за 1.490 ден.

  Длабоката Тава од 26 см. и Тавче од 14 см.

  Mini Maxi Сет за 1.490 ден.
  -42%

  Mini Maxi Сет за 1.490 ден.

  Mini Maxi сет со ДУРИ 27% попуст, по ОДЛИЧНА цена од само 1890 ден!

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе