Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • JOY Апарат за леб
  -14%

  JOY Апарат за леб

  Сега можете да уживате во свежо испечен леб во вашиот дом, со Delimano JOY Апаратот за леб.

  Специјална понуда со ПОПУСТ, само до 4.10!

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 5.990,00 ден.

  JOY Апарат за леб
  -14%

  JOY Апарат за леб

  Сега можете да уживате во свежо испечен леб во вашиот дом.

 • JOY Електрично ѓезве
  -30%

  JOY Електрично ѓезве

  Подгответе кафе или загрејте вода за чај за миг. Практично електрично ѓезве за брзо зовривање на водата.

  Специјална понуда со ПОПУСТ, само до 4.10!

  Редовна цена: 1.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.390,00 ден.

  JOY Електрично ѓезве
  -30%

  JOY Електрично ѓезве

  Подгответе кафе или загрејте вода за чај за миг.

 • FiveStar Legend Тава за палачинки
  -39%

  FiveStar Legend Тава за палачинки

  Сега можете да подготвите совршени палачинки или омлети со Delimano FiveStar Legend Тавата за пржење од 24см.

  Специјална понуда со ПОПУСТ, до 4.10!

  Редовна цена: 1.290,00 ден.

  Специјална цена: 790,00 ден.

   FiveStar Legend Тава за палачинки
  -39%

  FiveStar Legend Тава за палачинки

  Сега можете да подготвите совршени палачинки или омлети.

 • FiveStar Legend Сет тави за пржење
  -46%

  FiveStar Legend Сет тави за пржење

  Уживајте во совршено подготвено омлети, палачинки, сочни стекови, меко пилешко, преливи и многу повеќе.

  Специјална понуда со ПОПУСТ - само до 4.10!

  Редовна цена: 3.490,00 ден.

  Специјална цена: 1.890,00 ден.

  FiveStar Legend Сет тави за пржење
  -46%

  FiveStar Legend Сет тави за пржење

  Уживајте во совршено подготвено омлети, палачинки, сочни стекови...

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе