Нема производи во вашата кошничка.

  • Delimano JOY денови
    до -30%

    Delimano JOY денови

    Уживајте во готвењето со Delimano JOY производите!

    Одберете го вашиот омилен производ и гответе со задоволство.

    До 30% ПОПУСТ на JOY производите.

    Delimano JOY денови
    до -30%

    Delimano JOY денови

    Уживајте во готвењето со Delimano JOY производите!

  • Green Planet Округла тава
    -40%

    Green Planet Округла тава

    Green Planet Округлата тава е дел од новата еколошка линија на Delimano изработена од 100% рециклиран алуминиум.

    Редовна цена: 2.490,00 ден.

    Специјална цена: 1.490,00 ден.

    Green Planet Округла тава
    -40%

    Green Planet Округла тава

    Green Planet Округлата тава е дел од новата еколошка линија.

  • JOY Апарат за палачинки
    -21%

    JOY Апарат за палачинки

    Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло.

    Изненадете ги саканите со совршени палачинки за појадок, ручек или вечера.

    Редовна цена: 1.890,00 ден.

    Специјална цена: 1.490,00 ден.

    JOY Апарат за палачинки
    -21%

    JOY Апарат за палачинки

    Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло

  • НОВ Nutribullet 3-делен сет со црна боја
    -40%

    НОВ Nutribullet 3-делен сет со црна боја

    Најпопуларниот Nutribullet, сега е повторно достапен за вас, и тоа во црна боја!

    Подгответе го вашиот омилен шејк и добијте пијалок полн со витамини.

    Редовна цена: 4.990,00 ден.

    Специјална цена: 2.990,00 ден.

    НОВ Nutribullet 3-делен сет со црна боја
    -40%

    НОВ Nutribullet 3-делен сет со црна боја

    Nutribullet сега е повторно достапен, и тоа во НОВА, црна боја!

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

  •  

    Delimano Instant - Проточен бојлер

    Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

    Види повеќе 
  •  

    Nutribullet

    Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

    Види повеќе 

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ НА DELIMANO Heating Faucet Instant Pro - Проточен бојлер