Нема производи во вашата кошничка.

Со нас, летото продолжува!

Со нас, летото продолжува! Попусти до 70% на вашите омилени производи! Жешки се, нели?

Попусти до 70% на вашите омилени производи! Жешки се, нели?

 
 
[banner_timer]
 
 • Зимница со Делимано

  Зимница со Делимано

  Време е за зимници! Не ги пропуштајте нашите топ производи!

  Сега може да ја подготвите вашата зимница, брзо и лесно!

  Само до 30.09. Побрзајте!

  Зимница со Делимано

  Зимница со Делимано

  Сега може да ја подготвите вашата зимница, брзо, лесно со Делимано!

 • Air Fryer Pro Апарат за готвење
  2 подароци

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Подгответе вкусни, крцкави оброци во кои ќе уживате.

  Со секој купен Air Fryer Pro, добивате 2 ПОДАРОЦИ: Тава за палачинки и Рачен сечко.

  Oд: 4.990,00 ден.

  Air Fryer Pro Апарат за готвење
  2 подароци

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Подгответе вкусни и крцкави оброци во кои ќе уживате секој ден.

 • Green Planet Округла тава
  подарок

  Green Planet Округла тава

  Green Planet Округлата тава е дел од новата еколошка линија изработена од 100% рециклиран алуминиум.

  Специјална понуда со ПОПУСТ и ПОДАРОК.

  Редовна цена: 2.490,00 ден.

  Специјална цена: 1.990,00 ден.

  Green Planet Округла тава
  подарок

  Green Planet Округла тава

  Green Planet Округлата тава е дел од новата еколошка линија.

 • JOY Апарат за палачинки

  JOY Апарат за палачинки

  Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло.

  Изненадете ги саканите со совршени палачинки за појадок, ручек или вечера.

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  JOY Апарат за палачинки

  JOY Апарат за палачинки

  Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе 

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ НА DELIMANO Heating Faucet Instant Pro - Проточен бојлер