Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • НОВ Nutribullet 5-делен сет со црна боја
  ново

  НОВ Nutribullet 5-делен сет со црна боја

  Најпопуларниот Nutribullet, сега е повторно достапен за вас, и тоа во НОВА, црна боја!

  Само за нашите Клуб 5* купувачи, сега со 1.000 ден. заштеда!

  Вашата цена: 4.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 3.990,00 ден.

  НОВ Nutribullet 5-делен сет со црна боја
  ново

  НОВ Nutribullet 5-делен сет со црна боја

  Nutribullet сега е повторно достапен, и тоа во НОВА, црна боја!

 • Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Со Air Fryer Pro подгответе вкусни и крцкави оброци во кои ќе уживате секој ден.

  Добивате и ПОДАРОК е-книга: "Празнични рецепти со Air Fryer Pro"

  Oд: 4.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 4.490,00 ден.

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Подгответе вкусни и крцкави оброци во кои ќе уживате секој ден.

 • JOY Chopper Кујнски сечко
  -50%

  JOY Chopper Кујнски сечко

  Моќен сечко за секојдневна употреба во кујната

  Може да се користи за голем број на задачи во кујната - сечкање, мелење, матење па дури и складирање.

  Редовна цена: 1.780,00 ден.

  Специјална цена: 890,00 ден.

  JOY Chopper Кујнски сечко
  -50%

  JOY Chopper Кујнски сечко

  Мал но моќен сечко за секојдневна употреба во кујната

 • Делимано Про Кујнски робот
  -13%

  Делимано Про Кујнски робот

  Ви го претставуваме новиот подобрен Делимано Кујнски робот Про!

  Сега достапен во ограничено издание.

  Редовна цена: 7.990,00 ден.

  Специјална цена: 6.990,00 ден.

  Делимано Про Кујнски робот
  -13%

  Делимано Про Кујнски робот

  Сега уште помоќен - компактен апарат со голем потенцијал.

 • Делимано Кујнски робот
  -13%

  Делимано Кујнски робот

  Нов, компактен апарат - сега уште помоќен!

  Делимано Кујнски робот
  -13%

  Делимано Кујнски робот

  Сега уште помоќен - компактен апарат со голем потенцијал.

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе 

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ НА DELIMANO Heating Faucet Instant Pro - Проточен бојлер