Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Air Fryer Апарат со бела боја
  најдобра цена

  Air Fryer Апарат со бела боја

  Подгответе ги вашите омилени оброци на здрав начин - заменете го врелото масло со топол воздух.

  Сега достапен со бисерно бела боја.

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.490,00 ден.

  Air Fryer Апарат со бела боја
  најдобра цена

  Air Fryer Апарат со бела боја

  Заменете го маслото со топол воздух и задржете го природниот вкус.

 • FiveStar Legend Округла тава 26см.
  -37%

  FiveStar Legend Округла тава 26см.

  Варете, печете, јадете и повторете! Гответе поефикасно и поздраво од било кога.

  FiveStar Legend Округла тава 26см. сега за само 1.190 ден.

  Редовна цена: 1.890,00 ден.

  Специјална цена: 1.190,00 ден.

  FiveStar Legend Округла тава 26см.
  -37%

  FiveStar Legend Округла тава 26см.

  Гответе поефикасно и поздраво со FiveStar Legend Округлата тава.

 • Делимано Про Кујнски робот
  ново

  Делимано Про Кујнски робот

  Ви го претставуваме новиот подобрен Делимано Кујнски робот Про!

  Сега достапен во ограничено издание со бисерно бела боја.

  Вашата цена: 7.990,00 ден.

  Делимано Про Кујнски робот
  ново

  Делимано Про Кујнски робот

  Сега уште помоќен - компактен апарат со голем потенцијал.

 • Fivestar Legend Daily 4-делен сет
  -30%

  Fivestar Legend Daily 4-делен сет

  Овој сет ги содржи трите најкористени тави: тава за пржење, сад за сос и округла тава.

  Дополнително, добивате и Рачен сечко како подарок.

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 2.990,00 ден.

  Fivestar Legend Daily 4-делен сет
  -30%

  Fivestar Legend Daily 4-делен сет

  Тава за пржење, сад за сос, округла тава и Рачен сечко како подарок.

 • 100 дена ТЕСТ период
  Без ризик

  100 дена ТЕСТ период

  Multifresh - повеќе витамини, повеќе здравје!

  100 дена ТЕСТ период
  Без ризик

  100 дена ТЕСТ период

  Револуција во блендирањето - повеќе витамини, повеќе здравје!

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе