Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Делимано Мултипрактик 7 во1
  -29%

  Делимано Мултипрактик 7 во1

  Мултипрактик 7во1 е комбинација од производи кои можете да ги користите за различни потреби во кујната.

  Сечка, меси, цеди, ренда, сече, меле, мати.

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.990,00 ден.

  Цена клуб: 3.990,00 ден.

  Делимано Мултипрактик 7 во1
  -29%

  Делимано Мултипрактик 7 во1

  Сечка, меси, цеди, ренда, сече, меле, мати.

 • Stone Legend Copperlux Дуплекс тава
  ново

  Stone Legend Copperlux Дуплекс тава

  Нова тава од линијата на Stone Legend Copperlux и тоа не обична, туку Дуплекс тава. Тоа се 2 тави за пржење, кои се спојуваат во една, двојна тава!

  Редовна цена: 2.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.990,00 ден.

  Stone Legend Copperlux Дуплекс тава
  ново

  Stone Legend Copperlux Дуплекс тава

  Нова тава од линијата на Stone Legend и тоа не обична, туку Дуплекс.

 • Смарт сет лонец и капак
  -24%

  Смарт сет лонец и капак

  Гответе вкусно и брзо со Коперлукс Смарт сетот од лонец 26 см. и Смарт капак за готвење под притисок.

  Сега со 24% ПОПУСТ, за САМО 3.390 денари!

  Редовна цена: 4.480,00 ден.

  Специјална цена: 3.390,00 ден.

  Смарт сет лонец и капак
  -24%

  Смарт сет лонец и капак

  Гответе вкусно и брзо со Смарт сетот од лонец 26 см. и Смарт капак

 • Nicer Dicer Quick
  1+1

  Nicer Dicer Quick

  5 во 1 рачен сечко и уште еден на ПОДАРОК!

  Nicer Dicer Quick
  1+1

  Nicer Dicer Quick

  Нарачајте еден Nicer Dicer Quick и ќе добиете уште еден на ПОДАРОК!

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

Рецензии од купувачи:

Видено на ТВ

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе