Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Време за неа

Специјална понуда со производи кои им се најомилени на нашите купувачки.

-65%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • CopperLUX Округла тава 24см. за само 990 Ден.
  -34%

  CopperLUX Округла тава 24см. за само 990 Ден.

  Варете, печете, јадете и повторете! Гответе поефикасно и поздраво од било кога со Copperlux Округлата тава.

  Сега со специјална цена за само 990 Ден.

  CopperLUX Округла тава 24см. за само 990 Ден.
  -34%

  CopperLUX Округла тава 24см. за само 990 Ден.

  Гответе поефикасно и поздраво со Copperlux Округлата тава.

 • Instant Water Heating Faucet Digital Pro - Проточен бојлер
  подарок

  Instant Water Heating Faucet Digital Pro - Проточен бојлер

  Топла вода за само неколку секунди. Штеди време, енергија и вода.

  Специјална понуда со ПОДАРОК - Цедалка за садови на склопување.

  Вашата цена: 3.990,00 ден.

  Instant Water Heating Faucet Digital Pro - Проточен бојлер
  подарок

  Instant Water Heating Faucet Digital Pro - Проточен бојлер

  Топла вода за само неколку секунди. Штеди време, енергија и вода.

 • Stone Legend CopperLUX Тава за палачинки

  Stone Legend CopperLUX Тава за палачинки

  Подгответе вкусни и здрави палачинки со Stone Legend CopperLUX Тава за палачинки.

  Сега за сите Клуб 5* членови со фантастична цена за само 645 ден.

  Вашата цена: 1.290,00 ден.

  Stone Legend CopperLUX Тава за палачинки

  Stone Legend CopperLUX Тава за палачинки

  Сега за сите Клуб 5* членови со фантастична цена за само 645 ден.

 • Stone Legend CopperLUX Тава за пржење

  Stone Legend CopperLUX Тава за пржење

  Уживајте во традиционалниот вкус на јадењата зготвени на вистински камен.

  Гответе здраво и брзо со Stone Legend CopperLUX Тавата за пржење 24см.

  Вашата цена: 1.390,00 ден.

  Stone Legend CopperLUX Тава за пржење

  Stone Legend CopperLUX Тава за пржење

  Гответе здраво и брзо со Delimano CopperLUX Тава за пржење 24см.

 • Delimano AIR Fryer
  ново

  Delimano AIR Fryer

  Апарат за готвење со топол воздух.

  Delimano AIR Fryer
  ново

  Delimano AIR Fryer

  Подгответе ги вашите омилени оброци на здрав начин

 

Електрични уреди

 
 

Садови за готвење

 
 

Печење

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 

Препорачуваме!

Рецензии од купувачи:

Видено на ТВ

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе