Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Посебни попусти за денот на жените
  -8%

  Посебни попусти за денот на жените

  Ние ќе се погрижиме да ги купите највредните подароци по најдобри цени.

  Само до 8ми Март, добивате дополнителен попуст од 8% на секоја нарачка.

  Посебни попусти за денот на жените
  -8%

  Посебни попусти за денот на жените

  Само до 8ми Март, добивате дополнителен попуст од 8%

 • JOY Апарат за палачинки
  ново

  JOY Апарат за палачинки

  Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло.

  Изненадете ги саканите со совршени палачинки за појадок, ручек или вечера.

  Вашата цена: 1.890,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 1.490,00 ден.

  JOY Апарат за палачинки
  ново

  JOY Апарат за палачинки

  Подгответе вкусни, тенки палачинки без тава или масло

 • Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Подгответе вкусни, крцкави оброци во кои ќе уживате.

  Изберете го Air Fryer Pro, сосема нов и подобрен апарат за готвење со топол воздух.

  Oд: 4.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 4.490,00 ден.

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Подгответе вкусни и крцкави оброци во кои ќе уживате секој ден.

 • НОВ Nutribullet 5-делен сет со црна боја
  ново

  НОВ Nutribullet 5-делен сет со црна боја

  Најпопуларниот Nutribullet, сега е повторно достапен за вас, и тоа во НОВА, црна боја!

  Само за нашите Клуб 5* купувачи, сега со 1.000 ден. заштеда!

  Вашата цена: 4.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 3.990,00 ден.

  НОВ Nutribullet 5-делен сет со црна боја
  ново

  НОВ Nutribullet 5-делен сет со црна боја

  Nutribullet сега е повторно достапен, и тоа во НОВА, црна боја!

 • JOY Апарат за еспресо
  ново

  JOY Апарат за еспресо

  Нема ништо поубаво од шолја свежо кафе.

  JOY Апарат за еспресо
  ново

  JOY Апарат за еспресо

  Разбудете се со шолја свежо кафе со помош на Delimano.

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе 

Сите наши продавници се отворени!

Нарачајте онлајн со достава до дома #останидома

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ НА DELIMANO Heating Faucet Instant Pro - Проточен бојлер