Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Само вечерва 18:00-24:00

-10% на целата сума во кошничката

-10% на целата сума во кошничката

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Quick Експрес лонец 6л.
  -43%

  Quick Експрес лонец 6л.

  Со Delimano Quick Pot - гответе до 70% побрзо притоа задржувајќи повеќе витамини и хранливи состојки.

  Специјална понуда со ПОПУСТ, само до 27.09!

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 3.990,00 ден.

  Quick Експрес лонец 6л.
  -43%

  Quick Експрес лонец 6л.

  Специјална понуда со ПОПУСТ, само до 27.09!

 • JOY Апарат за сендвичи и скара
  -13%

  JOY Апарат за сендвичи и скара

  Подгответе вкусна скара или топли сендвичи, во било кое време, со JOY Апаратот за сендвичи и скара.

  Специјална понуда со ПОПУСТ, само до 27.09!

  Редовна цена: 3.990,00 ден.

  Специјална цена: 3.490,00 ден.

  JOY Апарат за сендвичи и скара
  -13%

  JOY Апарат за сендвичи и скара

  Подгответе вкусна скара или топли сендвичи, во било кое време

 • Brava Drum Grater Рачна Мелница
  -50%

  Brava Drum Grater Рачна Мелница

  Иновација во кујната за полесна подготовка на храна. Практична рачна мелница за брза подготовка на состојките.

  Специјална понуда со ПОПУСТ, до 27.09!

  Редовна цена: 1.990,00 ден.

  Специјална цена: 990,00 ден.

  Brava Drum Grater Рачна Мелница
  -50%

  Brava Drum Grater Рачна Мелница

  Иновација во кујната за полесна подготовка на храна.

 • FiveStar Legend Сад за сос
  -31%

  FiveStar Legend Сад за сос

  Направете ги вашите јадења уште повкусни со Delimano FiveStar Legend Садот за сос од 18см.

  Специјална понуда со ПОПУСТ - само до 27.09!

  Редовна цена: 1.290,00 ден.

  Специјална цена: 890,00 ден.

  FiveStar Legend Сад за сос
  -31%

  FiveStar Legend Сад за сос

  Направете ги вашите јадења уште повкусни/

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе