Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Ран пристап до Black Friday понудите!

Ран пристап до Black Friday понудите! - Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

Ран пристап до Black Friday понудите! - до 50%

-80%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • JOY Chopper Кујнски сечко

  JOY Chopper Кујнски сечко

  Моќен сечко за секојдневна употреба во кујната

  Може да се користи за голем број на задачи во кујната - сечкање, мелење, матење па дури и складирање.

  Редовна цена: 1.780,00 ден.

  Специјална цена: 890,00 ден.

  JOY Chopper Кујнски сечко

  JOY Chopper Кујнски сечко

  Мал но моќен сечко за секојдневна употреба во кујната

 • Тава за палачинки 24 см.

  Тава за палачинки 24 см.

  Сега можете да подготвите совршени палачинки или омлети со FiveStar Legend Тавата за палачинки.

  Специјална Black Friday понуда со ПОПУСТ.

  Редовна цена: 1.290,00 ден.

  Специјална цена: 890,00 ден.

  Тава за палачинки 24 см.

  Тава за палачинки 24 см.

  Специјална Black Friday понуда со ПОПУСТ.

 • Подобрете го вашиот имунитет

  Подобрете го вашиот имунитет

  Почнете да се храните здраво и подобрете го Вашиот имунитет со MultiFresh!

  Специјална Black Friday понуда со ПОПУСТ!

  Специјална цена: 3.690,00 ден.

  Подобрете го вашиот имунитет

  Подобрете го вашиот имунитет

  Револуција во блендирањето - повеќе витамини, повеќе здравје!

 • Делимано Про Кујнски робот
  -13%

  Делимано Про Кујнски робот

  Ви го претставуваме новиот подобрен Делимано Кујнски робот Про!

  Сега достапен во ограничено издание.

  Редовна цена: 7.990,00 ден.

  Специјална цена: 6.990,00 ден.

  Делимано Про Кујнски робот
  -13%

  Делимано Про Кујнски робот

  Сега уште помоќен - компактен апарат со голем потенцијал.

 • Black Friday распродажба

  Black Friday распродажба

  Најголемите попусти се тука! Не пропуштајте!

  Black Friday распродажба

  Black Friday распродажба

  Попусти до 80%. Нарачајте први и искористете ги најдобрите понуди.

 

Садови за готвење

 
 

Електрични апарати

 
 

Кујнски алатки

 
 

Nutribullet

 
 

Акција

 
Рецензии од купувачи:

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе 

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ НА DELIMANO Heating Faucet Instant Pro - Проточен бојлер