Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати
 • Nutribullet во нови модерни бои

  Nutribullet во нови модерни бои

  Ограничена празнична понуда!

  Одберете го Nutribullet во Вашата омилена боја, за само 4.990 ден.

  Количините се ограничени.

  Nutribullet во нови модерни бои

  Nutribullet во нови модерни бои

  Одберете го Nutribullet во вашата омилена боја, за само 4.990 ден.
 • Tempo Presto Pro Експрес лонец
  НОВО

  Tempo Presto Pro Експрес лонец

  Најновиот сад за готвење под притисок е специјално дизајниран за да ви овозможи подготовка на многу поздрави оброци до 70% побрзо како и заштеда на енергија – бидејќи се подготвува со помош на пареа под притисок.

  Tempo Presto Pro Експрес лонец
  НОВО

  Tempo Presto Pro Експрес лонец

  Здрав начин на готвење со кој зачувувате и до 95% од витамините
 • Заменете ги кујнските апарати со еден кој прави сѐ!
  НОВО

  Заменете ги кујнските апарати со еден кој прави сѐ!

  Со Delimano FlavorChef Кујнскиот систем ќе ги подготвите состојките за оброците побрзо и полесно. Тој заменува неколку апарати во вашата кујна - сечко, ренде, мелница, миксер за тесто, блендер, апарат за вакумирање и многу повеќе!

  Заменете ги кујнските апарати со еден кој прави сѐ!
  НОВО

  Заменете ги кујнските апарати со еден кој прави сѐ!

  Со Delimano FlavorChef Кујнскиот систем ќе ги подготвите состојките за оброците побрзо и полесно.
 • Delimano Instant Water Heating

  Delimano Instant Water Heating

  Сега, овој нов модел, има со можност за инсталација на ѕид и флексибилна цевка!

  Delimano Instant Water Heating

  Delimano Instant Water Heating

  Delimano Instant Water Heating - Проточен бојлер за на ѕид
 • Clarity Кујнски сецко
  -50%

  Clarity Кујнски сецко

  Clarity Кујнски сецко
  -50%

  Clarity Кујнски сецко

  Специјалан понуда со 50% ПОПУСТ!
nutribullet

Кој Нутрибулет е за вас?

Дознајте кои се разликите и одберете го идеалниот. Кликнете тука!

Препорачуваме!

moirecepti
moirecepti

МоиРецепти

Објави рецепт на МоиРецепти!


Видено на ТВ

klub5
klub5

Клуб 5* понуди

Наши предлози кои Веднаш ќе ги посакате:

 
smutimk

Видео рецепти, статии и совети... за смути.

Секој ден можете да го започнете свежи и полни со енергија.

Рецепти

Рецепти со месо

Десерти

Супи и чорби

Закуски

Тестенини

Предјадење

Рецепти со ТП Експрес лонец

 
 

Видеа

 •  

  Delimano Instant - Проточен бојлер

  Delimano Инстант проточниот бојлер за миг ви загрева топла вода до 60 степени - заштедувате време, енергија и вода.

  Види повеќе 
 •  

  Nutribullet

  Со Nutribullet искористете ги сите предности од вашата храна и обезбедете му ги на телото сите потребни хранливи состојки!

  Види повеќе