Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
Садови за готвење

Садови за готвење

Јадењето е многу важен дел од животот за да биде оставено на случајност. За да бидете сигурни дека ќе уживате во секоја авантура со готвење, ние ги имаме потребните садови за готвење кои ќе ви помогнат да подготвите вкусни оброци.

Подреди според Купувајте според

Производи 1-10 од 16

Затворете
по страница

Табела Листа

 1. Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Stone Legend CopperLUX Ростер

  Stone Legend CopperLUX Ростер

  Високо квалитетен ростер за поедноставно готвење и печење

  Делимано Stone Legend Copperlux ростерот е направен од високо квалитетни материјали за повкусно и поздраво готвење.

  • Нелепливи и отпорни на гребење.
  • Можат да се користат на сите видови на рингли, вклучувајќи ги и индукциските и во рерна.
  • Здрава подготовка на сите состојки, од риба до печено месо или ребра.
  1.990,00 ден.
 2. Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Stone Legend CopperLUX Четириаголна тава
  -40%

  Stone Legend CopperLUX Четириаголна тава

  Гответе побрзо, побезбедно, поздраво и повкусно

  Delimano Stone Legend Copperlux четириаголната тава 27x27 е направена од високо квалитетни материјали кои го олеснуваат готвењето.

  • Нелепливи и отпорни на гребење.
  • Можат да се користат на сите видови на рингли, вклучувајќи ги и индукциските и во рерна.
  • Здрава подготовка на сите состојки, од риба до печено месо или ребра.

  Редовна цена: 2.490,00 ден.


  Специјална цена: 1.490,00 ден.

 3. Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Stone Legend CopperLUX Тава за пржење

  Stone Legend CopperLUX Тава за пржење

  Високо квалитетни материјали за високо квалитетно готвење

  Stone Legend Copperlux линијата од Делимано е направена од одлични материјали за поедноставно готвење.

  • Честичките бакар се загреваат побрзо, па на тавите им е потребна помалку енергија за идеално готвење.
  • Нелепливи и отпорни на гребење.
  • Можат да се користат на сите видови на рингли, вклучувајќи ги и индукциските.
  Од 1.190,00 ден. До
 4. Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Stone Legend CopperLUX Округла тава

  Stone Legend CopperLUX Округла тава

  Гответе и печете сè во една тава

  Гответе поефикасно и поздраво од било кога со Delimano Stone Legend Copperlux Округлата тава за печење.

  • Нелепливи и отпорни на гребење.
  • Можат да се користат на сите видови на рингли, вклучувајќи ги и индукциските и во рерна.
  • Здрава подготовка на сите состојки, од риба до печено месо или ребра.
  Од 1.490,00 ден. До
 5. Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Stone Legend CopperLUX Сад за сос

  Stone Legend CopperLUX Сад за сос

  Подгответе вкусни и здрави сосови

  Delimano Stone Legend Copperlux Садот за сос 16 см е направен од високо квалитетни материјали за едноставна и здрава подготовка на сосови.

  • Нелепливи, нетоксични (100 % PFOA free), отпорни на гребење, штедат струја.
  • Можат да се користат на сите видови на рингли, вклучувајќи ги и индукциските.
  • Одлична величина за сосови и помали оброци.
  1.190,00 ден.
 6. Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Stone Legend CopperLUX Лонец

  Stone Legend CopperLUX Лонец

  Високо квалитетни лонци за едноставно и брзо готвење

  Делимано Stone Legend Copperlux Лонците се направени од високо квалитетни материјали кои обезбедуваат поздраво и побезбедно готвење.

  • Честичките бакар се загреваат побрзо, па на тавите им е потребна помалку енергија за идеално готвење.
  • Нелепливи и отпорни на гребење.
  • Можат да се користат на сите видови на рингли, вклучувајќи ги и индукциските.
  Од 1.790,00 ден. До
 7. Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Stone legend CopperLUX Четириаголен капак

  Stone legend CopperLUX Четириаголен капак

  Одличен додаток за Delimano Stone Legend Copperlux Четириаголната тава

  Високо квалитетен капак 27x27 см. од линијата на Delimano Stone Legend Copperlux.

  • Заштедете енергија додека готвите и спречете го истекувањето на состојките
  • Направен од квалитетен не’рѓосувачки челик и стакло
  • Безбеден за употреба во рерна
  690,00 ден.
 8. Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Stone Legend CopperLUX Тава за палачинки

  Stone Legend CopperLUX Тава за палачинки

  Подгответе повкусни и поздрави палачинки

  Делимано Stone Legend Copperlux Тавата за палачинки 24 см е направена од високо квалитетни материјали благодарение на кои ќе подготвите неверојатно вкусни палачинки.

  • Честичките бакар се загреваат побрзо, па на тавите им е потребна помалку енергија за идеално готвење.
  • Нелепливи и отпорни на гребење.
  • Можат да се користат на сите видови на рингли, вклучувајќи ги и индукциските.
  1.290,00 ден.
 9. Во моментот нема залиха.
  само 0 на залиха
  Stone Legend CopperLUX Капак

  Stone Legend CopperLUX Капак

  Одличен додаток за Delimano Stone Legend Copperlux лонците и тавите

  Високо квалитетни капаци од линијата на Delimano Stone Legend Copperlux.

  • Заштедете енергија додека готвите и спречете го истекувањето на состојките
  • Направени од квалитетен не’рѓосувачки челик и стакло
  • Безбедни за употреба во рерна
  Од 590,00 ден. До
 10. Во моментот нема залиха.
  само 278 на залиха
  Brava Решетка за готвење
  -30%

  Brava Решетка за готвење

  Трансформирајте го начинот на кој готвите на 12 различни начини

  Овој практичен додаток во кујната е идеален за голем број различни намени:

  • Користете ја решетката за варење, готвење на пареа, пржење, динстање
  • Готвењето е безбедно, брзо и едноставно
  • Се склопува за да заштедите простор
  • *Нарачајте заедно со Клуб 5* членство и решетката ќе ја добиете за 390 ден.

  Редовна цена: 990,00 ден.


  Специјална цена: 690,00 ден.

Производи 1-10 од 16

Затворете
по страница

Табела Листа